درباره ما

فلسفه ما.


فلسفه ما شفاف است، ایجاد آگاهی و برنامه ریزی!

یک گام تا موفقیت

همه چیز از یک جرقه در مغز شما شروع می شود. ایده در ذهن شما شکل می گیرد، تخیل به کمک شما می آید و ایده را به واقعیتی تبدیل می کند که شما خواسته اید. با گذشت زمان و تلاش مداوم این واقعیت تبدیل به داستان موفقیت شما می شود!

آقای رسول غازیانی با پشتوانه یک عمر تلاش خالصانه و صادقانه در گمرکات کل کشور و ذخیره تجربیات ارزنده در این حوزه، تقریبا 18 سال پیش ایده راه اندازی شرکتی که بتواند تمام خدمات تجارت و امور مربوط به گمرک را به مشتریان ارائه نماید در ذهن داشتند و در سال 1378 موفق به بازگشائی بازرگانی غازیانی گردیدند. حال پس از گذشت این مدت، مفتخریم با ایجاد یک تیم باتجربه، خلاق و جوان و با استفاده از ابزار و روش های نوین برنامه ریزی و کنترل پروژه، با تلاش مداوم تمامی همکاران و مدیران شرکت، خدماتی کاملا تخصصی و شفاف را به مشتریان خود ارائه دهیم.

امیدواریم با وجود تیمی توانمند و با تجربه و همچنین بهره مندی از مشاوره همکاران قدرتمند و توانمند خود بتوانیم برای شما و به خواست شما، قسمتی از داستان موفقیت شما را رغم بزنیم.

تجارت با آرامش.

چه خدماتی به شما ارائه می دهیم؟

همکاران ما با هم و در کنار هم برای خدمت رسانی بهتر و سریعتر برای شما فعالیت می کنند.

افتخارات

45

مشتریان


مشتریان ما، شامل شرکت های هلدینگ، پیمانکاران تخصصی حوزه پزشکی، تاسیسات، صنعت آب، صنعت برق، صنعت غذائی و شرکت های بازرگانی بزرگ کشور می باشند.
8000

پروژه های اجرائی


پروژه های اجرائی شامل کلیه پروژه هایی می باشند که در بخش یا کل فرایند تجارت خارجی، بازرگانی غازیانی فعالیت داشته است.
300

پرونده های گمرکی


پرونده های گمرکی شامل پیگیری پرونده های گمرکی در سازمانها و ادارات می باشد که نیاز به حل اختلاف و پیگیری های فنی و تخصصی دارد.

برای تجارتی آرام
یک بار ما را امتحان کنید