با آرامش تجارت کنید

 

مشاوره خرید . ثبت سفارش . بازرسی . ترخیص کالا . حمل و نقل


ما به عنوان حلقه آخر چرخه تجارت خارجی به یک چیز باور داریم


آن چیزی که دغدغه شماست،تخصص ماست.

ما شما را سرگردان نخواهیم کرد.


بیشتر بدانید

چه خدماتی به شما ارائه می دهیم؟

همکاران ما در کنار هم و با هم، برای شما فعالیت می کنند

خدمات متفاوت، برای اندیشه متفاوت

خدمات پیش از خرید

یکی از مهمترین اقدامات تجار، سرمایه گذاران و پیمانکاران جهت تسهیل انجام مراحل ترخیص کالا، پیش بینی های لازم قبل از خرید مانند محسابه هزینه های گمرکی، مجوزهای لازم، برنامه ریزی زمانی و تحقیقات بازار می باشد.

خدمات حین خرید

در حین تکمیل مراحل خرید، باید به مواردی همچون صدور بیمه نامه گمرکی، بازرسی و صدور گواهی استاندارد در مبدا خرید، ثبت سفارش گمرکی و همچنین برنامه ریزی تخلیه بار، انبارداری و حمل توجه نمود.

خدمات ویژه گمرکی

یکی از دغدغه ها و سردرگمی های تجار و سرمایه گذاران، پیگیری پرونده های گمرکی در سازمانها و ادارات می باشد که نیاز به حل اختلاف و پیگیری های فنی و تخصصی دارد.

رویکرد ناب یک مدیر درباره هزینه نیست،

درباره سرعت است!

ما کاملا به این موضوع که سرعت عمل در یک فرایند تجاری تا چه اندازه برای تجار و سرمایه گذاران با اهمیت می باشد، کاملا واقف هستیم. برای کاهش ریسک افزایش زمان ترخیص مهمترین عامل ایجاد آگاهی از فرایند کامل تجارت خارجی از زمان تصمیم گیری به خرید تا زمان تخلیه بار و حمل کالا می باشد. گروه بازرگانی غازیانی با دارا بودن تیم باسابقه و باتجربه، با برگزاری جلسات توجیهی و مشاوره همیشگی و مداوم حین اجرای فرایند تجاری کلیه چالش های پیش روی تجار و سرمایه گذران را پیش بینی نموده و ایشان را در جریان جزئیات قرار می دهد.

اگر شیمی موفقیت کسب و کار خودتان را یافته اید فقط به یک چیز نیاز دارید، زمانبندی.

حال که تاجر و سرمایه گذار بصورت کامل در جریان فرایند تجاری قرار گرفت. تیم متخصص بازرگانی غازیانی با استفاده از جدیدترین متدهای کنترل پروژه و برنامه ریزی زمانبندی، پروپوزال اجرائی به همراه برنامه مالی و زمانی را برای این فرایند تجاری آماده سازی می کند و در اختیار تاجر و یا سرمایه گذار قرار می دهد.

بیشتر بدانیم
اگر می خواهید تجارت بین المللی را آغاز کنید، پیشنهاد می کنیم کتابچه راهنمای سرآغاز تجارت خارجی را دانلود کنید

دوستان ما، از حرفه ای ها هستند

برای تجارتی آرام
یک بار ما را امتحان کنید!